Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pomozte při pátrání

KARLOVARSKÝ KRAJ – Volejte na linku 158. 

Chebští kriminalisté pátrají po 35leté ženě z Kynšperka nad Ohří, která je 170 cm vysoké střední postavy a má delší hnědé vlasy.

Více informací k pohřešované ženě ZDE (v případě, že je odkaz neaktivní, byla žena vypátrána).

Pohřešovaná byla naposledy viděna v polovině měsíce července 2019 v Aši, odkud měla odjet domů, ale do současné doby se nevrátila. Zvláštností na pohřešované ženě je levé oko, které je vyvedeno skleněnou náhradou jiné barvy než zdravé pravé oko.


Kriminalisté z prvního oddělení obecné kriminality v Chebu pátrají po pohřešované 16leté dívce, která je pohřešována ode dne 3. 8. 2019, kdy se vzdálila z bydliště matky v Chebu. Zde byla na dovolence z VÚDDŠ, kterou měla povolenou do dne 30. 8. 2019. Do bydliště matky ani do výchovného ústavu se do současné doby nevrátila.

Další informace k pohřešované dívce naleznete zde (v případě, že byla pohřešovaná dívka nalezena, odkaz již nebude aktivní).

Dle zjištěných poznatků by se mohla pohřešovaná pohybovat na území okresu Cheb a Sokolov a v příhraničních oblastech se SRN. V současné době by měla mít obarvené vlasy na černo a upraveny do střihu na „mikádo“. Je štíhlé vysoké postavy přibližně 160-165 cm.


Chebští kriminalisté pátrají po 17leté dívce z Chebu. S pohřešovanou byla naposledy v telefonickém kontaktu její matka dne 10. 9. 2019 v 15:15 hodin s tím, že pohřešovaná toho dne v 16:40 hodin pojede domů autobusem, kam do současné doby nedorazila.

Další informace k pohřešované dívce naleznete zde (v případě, že byla pohřešovaná dívka nalezena, odkaz již nebude aktivní).

Pohřešovaná dívka je 170 cm štíhlé postavy, má delší černé vlasy se světlými konečky. Dále má tetování na hrudi (ve výstřihu) - notová osnova s notou a tetování na předloktí pravé ruky - růže. Na sobě měla černou bundu, růžové triko, modré rifle a bílé tenisky. Dle matky není v ohrožení života. V minulosti byla několikrát pohřešována, vždy se však sama vrátila.  

Jakýkoliv poznatek o pohybu nebo pobytu pohřešovaných sdělte na nejbližší oddělení Policie České republiky nebo na linku 158.

prap. Eva Valtová
por. Bc. Zuzana Týřová
11. 9. 2019

vytisknout  e-mailem