Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Pomozte odhalit totožnost muže

KLADENSKO – Při krádeži ho zachytily bezpečnostní kamery, teď mu hrozí až dva roky vězení. 

Policisté Obvodního oddělení Kladno – město šetří případ neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. K tomuto přečinu došlo ve středu 7. srpna 2019 kolem třetí hodiny odpolední, kdy zatím nezjištěný muž odcizil z pultu kavárny v obchodním centru v Kladně v ulici Petra Bezruče, zde volně odloženou peněženku. Dvaadvacetiletá majitelka v ní měla kromě finanční hotovosti i doklady od vozidla a platební kartu. Škoda byla vyčíslena na 1.500,- Kč.

Na základě provedeného šetření ve výše uvedeném obchodním centru a po zhlédnutí kamerových záznamů se podařilo zjistit podezřelého muže, který peněženku odcizil. Policisté po vyhodnocení kamerového systému mají k dispozici fotografie, na kterých je podezřelá osoba.

Aby se ho podařilo výtečníka vypátrat a dopadnout, přivítali by policisté poznatky od občanů, které by vedly k odhalení totožnosti tohoto muže.

Jakékoliv informace k její osobě je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
13. srpna 2019

Odkazy do noveho okna

Peněženka

Peněženka 

Detailní náhled

Peněženka

Peněženka 

Detailní náhled

Peněženka

Peněženka 

Detailní náhled

Peněženka

Peněženka 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem