Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Pomozte nalézt 45letého muže

KRAJ - Kriminalisté by pro objasnění trestního spisu týkajícího se neplacení ubytování v "hotelových" zařízeních potřebovali hovořit s mužem, který je v místě bydliště nekontaktní. 

Dle přijatých oznámení se pro hoteliéry neznámý muž měl ubytovat, přespat, neplatit v hotovosti ani platbní kartou, ale žádat vystavení faktur na smyšlené firmy, které však nikdo neuhradil.

Hledaný muž (který může vnést světlo do vyšetřování) je 170cm vysoký, mohutnější postavy, má "čelní pleš", modré oči, světlý obličej s tmavými skvrnami ve tvářích a za podobné jednání byl již v minulosti odsouzen. Není vyloučené, že by se mohl zdržovat u nějaké nedávno osamocené ženy, s níž mohl navázat známost a společné soužití.

Tisková zpráva by v tomto okamžiku měla být i upozorňujícího charakteru pro hoteliéry a provozovatele ubytovacích zařízení.

Fotografii hledaného včetně několika dalších údajů naleznete zde. Je-li odkaz negativní, pátrání bylo odvoláno. Pokud víte, kde se nachází, kontaktujte operační středisko policie pardubického kraje prostřednictvím tísňové linky 158.

por. Bc. Eva Maturová
tisková mluvčí
8. listopadu 2017

vytisknout  e-mailem