Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pro policisty i vojáky

Dnes, ve čtvrtek 8. prosince 2011, se na Generálním štábu Armády České republiky uskutečnila tisková konference náčelníka Generálního štábu AČR armádního generála Ing. Vlastimila Picka a policejního prezidenta plk. Mgr. Petra Lessyho.  

Linka pomoci v krizi

 
V průběhu konference oba stvrdili svými podpisy součinnostní prohlášení o spolupráci v oblasti psychologické podpory Armády České republiky a Policie České republiky.
 
V rámci této konference byla představena otevřená linka pomoci v krizi pro policisty, vojáky, hasiče, zaměstnance resortů ministerstva vnitra, ministerstva obrany,  jejich rodiny a blízké.
 
Policejní prezident v úvodní části mimo jiné řekl, že linka pomoci v krizi je anonymní linkou důvěry, která je od dnešního dne nově určena i vojákům a zaměstnancům rezortu ministerstva obrany a jejich rodinným příslušníkům. Policie  ČR si uvědomuje, že stresující a náročnou službu nemají pouze policisté a policie ráda poskytne podporu v oblasti krizové intervence prostřednictvím policejní linky i vojákům a zaměstnancům rezortu ministerstva obrany.
 
Další informace naleznete zde.
 
kpt. PhDr. Dagmar Bednarčíková
tisková mluvčí Policejního prezidia
 
V Praze 8. 12. 2011
 
 
Odkazy do noveho okna

Linka pomoci v krizi 1

Linka pomoci v krizi 1 

Detailní náhled

Linka pomoci v krizi 2

Linka pomoci v krizi 2 

Detailní náhled

Linka pomoci v krizi 3

Linka pomoci v krizi 3 

Detailní náhled

Linka pomoci v krizi 4

Linka pomoci v krizi 4 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem