Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Policistům se stále nedaří vypátrat pachatele, kteří v září zapálili dveře prodejny v Neveklově

BENEŠOVSKO – Obracíme se na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. 

O případech zapálení dveří prodejny v Neveklově na Benešovsku, ke kterým došlo ve dnech 11. a 23. září jsme vás informovali již koncem října v této tiskové zprávě. V obou případech měl dosud neznámý pachatel polít tekutou látkou dveře prodejny a poté je měl zapálit. Následkem tohoto jednání došlo k poškození dveří.

Při tomto protiprávním jednání zachytily pachatele nainstalované kamery. V prvním případě se jedná o hubeného holohlavého muže. V době spáchání měl na sobě tmavou bundu s kapucí a tmavé kalhoty. Přes ústa měl tmavou roušku. Obut byl do tmavých bot s bílou podrážkou. Ve druhém případě se také jedná o muže hubené postavy. Na sobě měl opět tmavou bundu s kapucí, tmavé kalhoty a bílé boty. Policisté nevylučují, že se může v obou případech jednat o stejného pachatele.

Policisté se oběma případy intenzivně zabývají, přesto se jim stále nedaří osoby vypátrat. Opět se tak obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Poznáváte muže na kamerových záznamech? Jakékoliv informace v souvislosti s těmito případy přijmou policisté na telefonním čísle 735 785 550 nebo na lince 158.

por. Bc. Veronika Čermáková
tisková mluvčí
P ČR Benešov
20. listopadu 2020

vytisknout  e-mailem