Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Policistou NA(NE)ČISTO

České Budějovice - Náborový workshop dne 27. září 2019 v areálu Sportovního klubu České Budějovice. 

Jihočeští policisté zvou zájemce o práci policisty na první jihočeský náborový Workshop 2019 pod heslem: „Policistou NA(NE)ČISTO!“

Ten kdo uvažuje o práci u bezpečnostního sboru, může přijít a vyzkoušet si, co práce policisty obnáší. Ten kdo se zaregistruje, si může bez stresu zkusit fyzické přijímací testy k policii, nebo se seznámit s nejnovější policejní technikou a různorodou policejní činností. Registrace je možná emailem: krpc.nabor@pcr.cz.

První jihočeský policejní workshop se uskuteční v pátek 27. září 2019 od 08:00 v areálu Sportovního klubu policie v Českých Budějovicích v Kubatově ulici.

Sportovní areál policie i celý den Workshopu 2019 bude přístupný veřejnosti. Policisté připravili ukázky své každodenní činnosti a představí zájemcům pestrost policejní profese.

Zájemci o práci u policie se v rámci tohoto dne mohou seznámit s prací dopravního policisty, policejního kynologa, kriminalistického technika či specialisty cizinecké policie… Dozví se také, jaká je práce českého policisty v zahraniční misi. K dispozici bude nejnovější policejní technika.

Policisté odmění a ocení tři nejlepší z uchazečů, kteří splní fyzické testy. Každý kdo testy splní, si odnese certifikát platný po dobu jednoho roku pro reálné přijímací řízení k policii.

mjr. Mgr. Bc. Jiří Matzner, krpc.pio@pcr.cz

12. září 2019

Odkazy do noveho okna

Workshop 2019 pozvánka

Workshop 2019 pozvánka 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem