Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Policisté zvou na PŘEKÁŽKÁČ

PARDUBICE - Neseďte doma a přijďte si s námi rozhýbat tělo! 

Policisté Krajského ředitelství policie Pardubického kraje se rozhodli, že nebudou pouze chodit do škol přednášet o škodlivosti sociálních sítí, ale že se budou v rámci svých možností snažit děti vytáhnout i ven od počítačů. Proto kvitovali nabídku stát se součástí outdoorového závodu  PŘEKÁŽKÁČ na polygonu bývalého opravárenského podniku „Zbrojovka“ v Přelouči. Nesporou výhodou této akce je to, že přijít a aktivně zúčastnit se může celá rodina, od capartů co umí chodit, až po aktivní babičky a dědečky.

Akce probíhá první listopadový víkend, tzn. 3. a 4. listopadu 2018. V sobotu se poběží dětský závod na 1 km a 10 překážek a malý překážkáč na 4 km a 20 překážek. V neděli hlavní závod na 8 km a 30 překážek.

Neseďte doma a přijďte si s námi rozhýbat tělo! Kromě toho, že se policisté zúčastní samotného závodu, budou mít pro vás připravenou i jednu překážku jakou součást závodu. Na místě budou jak policisté, tak policistky, kteří vám ochotně pomůžou nebo třeba zodpoví otázky ohledně práce u policie.

Těšíme se na vás!

mjr. Ing. Markéta JANOVSKÁ
tisková mluvčí policie Pardubického kraje

Odkazy do noveho okna

plakát PČR a Překážkáč

plakát PČR a Překážkáč 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem