Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Policisté žádají veřejnost o spolupráci

TŘEBÍČSKO: Hledáme svědky havárie motocyklisty v Třebíči 

Policisté třebíčského dopravního inspektorátu žádají veřejnost o spolupráci při objasňování dopravní nehody, ke které došlo minulý týden v Třebíči. Obracejí se na případné svědky havárie motocyklisty na ulici Koželužská.

Ve čtvrtek 2. července jel po půl třetí odpoledne řidič motocykl Yamaha YZF-R125 po ulici Koželužská ve směru od Starče k ulici Dr. Ant. Hobzy a při průjezdu křižovatkou s ulicí Řípovská z dosud nezjištěných příčin havaroval. Při nehodě utrpěl devatenáctiletý motocyklista zranění a zdravotnickou záchrannou službou byl převezen do nemocnice na ošetření. U řidiče policisté provedenou dechovou zkouškou požití alkoholu vyloučili. Místo dopravní nehody ohledali a zadokumentovali. Na motocyklu vznikla škoda přibližně dvacet tisíc korun.  

Policisté provádějí šetření za účelem zjištění příčiny a veškerých okolností, za kterých k nehodě došlo. V současné době se obracejí na případné svědky. Policisté žádají osoby, které havárii motocyklisty viděly a mohly by tak poskytnout informace k průběhu dopravní nehody, aby se přihlásily na linku 158.

por. Bc. Jana Kroutilová, komisař

9. července 2020  

vytisknout  e-mailem