Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Policisté žádají veřejnost o spolupráci

JIHLAVSKO: Řidič vozidla po dopravní nehodě z místa odjel 

Jihlavští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při šetření střetu dvou vozidel, ke kterému došlo minulý týden v katastru obce Stáj. Při nehodě utrpěli zranění dva lidé. Policisté by potřebovali zjistit informace k vozidlu a řidiči, který z místa odjel.

K dopravní nehodě došlo ve středu 8. prosince krátce po sedmé hodině večer na silnici druhé třídy číslo 353. Dosud neznámý řidič jel ve směru od obce Zhoř na Stáj, v pravotočivé zatáčce dostal s automobilem smyk a střetl se s protijedoucím vozidlem Fiat. Po nehodě řidič zastavil, následně ale z místa odjel. V automobilu Fiat utrpěl zranění řidič a jeho spolujedoucí, oba byli zdravotnickou záchrannou službou převezeni na ošetření do nemocnice. Na vozidle Fiat vznikla škoda přibližně za 120 tisíc korun.

Policisté provedli ohledání i zadokumentování místa dopravní nehody a následné šetření. Nyní se obracejí na veřejnost v zájmu zjištění totožnosti řidiče automobilu, který z místa dopravní nehody odjel, a vypátrání jeho vozidla. Jednalo se zřejmě o automobil Ford Focus staršího typu, stříbrné barvy. Po nehodě mělo vozidlo výrazné poškození a majitel tak mohl v následující době kontaktovat jiné osoby v souvislosti s opravou automobilu, případně mohl někdo pohyb či výskyt poškozeného vozidla zaznamenat.

Žádáme tohoto řidiče, aby se policistům přihlásil na tísňové lince 158. Policisté uvítají, pokud by se přihlásila osoba (či osoby), která byla kontaktována za účelem opravy vozidla, které odpovídá popisu a škodě způsobené dopravní nehodou. Dále se můžou přihlásit občané, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí ke zjištění totožnosti tohoto řidiče nebo vozidla, se kterým s místa nehody odjel.

por. Bc. Jana Kroutilová, komisař

16. prosince 2021 

vytisknout  e-mailem