Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Policisté žádají svědky, aby se přihlásili

LIBEREC – Nehodu dvou automobilů na silnici I. třídy č. 35 vyšetřují dopravní policisté. 

Ve středu 7. listopadu, v 07:30 hodin, došlo ke střetu dvou osobních vozidel na silnici I. třídy č. 35 ve směru od Chrastavy na Liberec.
Přibližně na 16. kilometru, před sjezdem na Stráž nad Nisou, se v mírném klesání střetla Škoda Octavia combi, černé barvy s černým Peugeotem 308. Ke střetu vozidel došlo v úseku, který byl označen přenosnou informativní tabulí, která upozorňovala řidiče na snížení počtu jízdních pruhů v souvislosti s pracemi na silnici. Vozidla se střetla v levém jízdním pruhu, pravděpodobně při předjížděcím manévru. Oba řidiči bezprostředně po střetu zastavili na pravé straně silnice.
Při dopravní nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn a orientační dechové zkoušky ke zjištění přítomnosti alkoholu v dechu byly u obou řidičů negativní.

Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se v uvedenou dobu nacházeli na zmiňované pozemní komunikaci a zaznamenali průběh a okolnosti nehodového děje černé Škody Octavie combi a černého Peugeotu 308, aby se policistům přihlásili prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158, na telefonním čísle 974 466 251, případně přímo na služebně Dopravního inspektorátu v Liberci.
Veškeré informace mohou policistům zásadním způsobem dopomoci objasnit příčinu a okolnosti dopravní nehody a mít tak zásadní vliv na její vyšetřování.

9. listopadu 2018
por. Bc. Vojtěch Robovský
KŘP Libereckého kraje, tiskový mluvčí

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem