Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté žádají občany o spolupráci

KLATOVY - BĚŠINY - Včera dopoledne jel neznámý řidič s vozidlem po silnici I / 27. Při projíždění viaduktu poškodil železniční trať a ujel. Hledáme řidiče a žádáme o poskytnutí záznamu z kamery. 

Ve čtvrtek 8. února 2018 v době od 10.40 do 11.50 hodin jel dosud neznámý řidič s nadrozměrným vozidlem, zatím  nezjištěné značky, po komunikaci I. třídy číslo 27 ve směru od Klatov na Železnou Rudu.

V obci Běšiny nerespektoval dopravní značku označující dovolenou výšku pro průjezd pod železničním mostem. Řidič s vozidlem projel pod viaduktem, kdy posunul mostní konstrukci a z místa ujel.

V důsledku poškozené železniční tratě byla na  trase Klatovy - Sušice zastavena železniční doprava.

Policisté územního odboru v Klatovech prošetřují uvedenou dopravní nehodu a z důvodu řádného objasnění průběhu nehody žádáme řidiče neznámého vozidla i případné svědky události o poskytnutí informací.

Žádáme i další řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli po uvedené komunikaci v obou směrech a ve vozidle používali kameru, aby policistům poskytli záznam.

Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

              Děkujeme za spolupráci

nprap. Ladmanová Dana

9. února 2018

vytisknout  e-mailem