Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté žádají občany o spolupráci

KLATOVY - O víkendu nezjištěný řidič poškodil na ulici Dukelské zaparkované vozidlo a ujel. Hledáme řidiče i svědky. 

V neděli 10. června 2018 došlo v Klatovech na ulici Dukelské k dopravní nehodě. V době od 15.00 do 16.00 hodin nezjištěná řidička jela s neznámým vozidlem a poškodila zaparkované osobní vozidlo značky Škoda Fabia bílé barvy, které měl majitel odstavené u pravého okraje komunikace směrem k budově soudu. Neznámá řidička neučinila žádné oznámení a z místa ujela.

Podle dosavadního šetření bylo zjištěno, že vozidlo bylo SUV tmavě modré barvy a řídila jej mladá žena, která s ním projížděla ulicí Dukelskou ve směru od nemocnice k soudu. Za hledaným vozidlem, před dopravní nehodou, projížděli řidiči s vozidly bílé a červené barvy, kteří dopravní nehodu viděli.

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech prošetřují uvedenou dopravní nehodu a z důvodu řádného objasnění žádáme řidiče vozidel a případné svědky události o poskytnutí informací.

Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

Děkujeme za spolupráci

nprap. Ladmanová Dana

13. června 2018

vytisknout  e-mailem