Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Policisté za hodinu dopadli muže, který přepadl trafikantku

MLADOBOLESLAVSKO - Ten samý den ho policisté i obvinili. 

Skvělou a rychlou práci při objasnění loupeže odvedli policisté z Mladé Boleslavi. Během hodiny už měli podezřelého v poutech.

K celé události došlo ve středu 10. dubna 2024, po 5. hodině ranní, v jedné z trafik v Mladé Boleslavi. K prodejnímu pultu přistoupil v té době neznámý muž s rukou v kapse, tak aby to působilo, že v kapse může ukrývat zbraň. Po prodavačce požadoval vydání peněz a cigaret a zdůrazňoval, že když mu prodavačka uvedené dá, nic se jí nestane. Prodavačka proto z obavy o svůj život a zdraví vydala několika tisícovou hotovost, cigarety a muž pak z prodejny odešel.
Ještě před tímto skutkem, asi jen o 3 hodiny dříve, měl ten samý muž okrást jiného muže o mobilní telefon a peněženku.

Po přijetí oznámení o loupeži začali policisté po podezřelém okamžitě pátrat a opravdu velmi brzy, během jedné hodiny, se jim to podařilo. Podezřelého vypátrali a zadrželi v Mladé Boleslavi a odvezli ho na policejní služebnu.

Ještě týž den kriminalisté zahájili trestní stíhání 34letého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže a zvlášť závažného zločinu loupeže. V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí až 10letý trest odnětí svobody.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
12. dubna 2024

vytisknout  e-mailem