Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Policisté vyšetřují násilný trestný čin

ZLÍNSKÝ KRAJ: ..a prosí o pomoc veřejnost. 

Tělo mrtvé osmašedesátileté ženy se našlo koncem listopadu tohoto roku v Hulíně na Kroměřížsku. Při soudní pitvě se zjistilo, že žena s největší pravděpodobností zemřela násilnou smrtí. Vzhledem k tomu, že žila sama, žádá Policie ČR o pomoc její přátele, případně svědky.
Paní Erna Kolaříková poměrně často pila alkoholické nápoje, které si vesměs kupovala po večerkách. K ní domů občas chodívali známí, někdy tam přenocovali, ale návštěvy nebyly příliš časté. Mrtvou ji našli v pokoji jejího rodinného domku č. p. 214 na Sušilově ulici v Hulíně 29. listopadu 2012. Policisté nyní pátrají po pachateli a vyšetřují všechny okolnosti případu. Mimo jiné se snaží sestavit časový snímek, kdy a kde se žena pohybovala. Proto prosíme o spolupráci také veřejnost. Pomohly by nám informace, kde paní Erna Kolaříková pobývala v době od 21. do 29. listopadu, kdo ji viděl kdy naposledy a s kým, popřípadě, kdo se pohyboval v okolí jejího domu na výše zmíněné adrese. Všechny informace mohou svědkové volat na linku tísňového volání 158.
Reportáž s žádostí o spolupráci bude v pondělí 17. prosince 2012 ve večerních hodinách vysílat také Česká televize v pořadu Na stopě.
 
14. prosince 2012, Jana Macalíková

Erna KolaříkováErna Kolaříková

vytisknout  e-mailem