Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Policisté v září opakovaně řešili případ zapálení dveří

BENEŠOVSKO – Dosud se policistům nepodařilo pachatele vypátrat, žádají tak veřejnost o spolupráci. 

Policisté z týneckého oddělení přijali v září dvě oznámení o polití a zapálení dveří v jedné prodejně v obci Neveklov. Poprvé ke skutku došlo v pátek 11. září kolem čtvrté hodiny ranní. Dosud neznámý pachatel měl polít tekutou látkou dveře a poté je měl zapálit. Stejného jednání se měl dopustit neznámý pachatel také ve středu 23. září letošního roku, a to kolem jedné hodiny ranní. Opět měl polít dveře prodejny neznámou látkou a tyto poté zapálit. V obou případech došlo k poškození dveří.

Při tomto jednání pachatele zachytily nainstalované kamery. V prvním případě se jedná o hubeného holohlavého muže. V době spáchání měl na sobě tmavou bundu s kapucí a tmavé kalhoty. Přes ústa měl tmavou roušku. Obut byl do tmavých bot s bílou podrážkou. Ve druhém případě se také jedná o muže hubené postavy. Na sobě měl opět tmavou bundu s kapucí, tmavé kalhoty a bílé boty. Policisté nevylučují, že se může v obou případech jednat o stejného pachatele.

Vzhledem k tomu, že se do současné doby nepodařilo policistům pachatele vypátrat, žádají veřejnost o pomoc a spolupráci. Jakékoliv informace k tomuto případu a k osobě pachatele přijmou policisté obvodního oddělení Týnec nad Sázavou na telefonním čísle: 974 871 740 nebo na služebním mobilním telefonu: 735 785 550.

por. Bc. Veronika Čermáková
tisková mluvčí
P ČR Benešov
27. října 2020

vytisknout  e-mailem