Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Policisté v noci zachránili vážně zraněnou ženu

KRAJ-DOPRAVA: Havarovala s vozidlem, ale nevěděla kde. 

V neděli 17. ledna po jedné hodině v noci bylo na tísňovou linku 112 přijato oznámení od muže, který oznámil, že jeho zaměstnankyně měla dopravní nehodu a je zraněná. Místo, kde k nehodě došlo, nebyla žena schopná upřesnit. Policisté se dozvěděli pouze to, že vyjela ze Žďáru nad Sázavou a jela pravděpodobně směrem na České Budějovice. 
 
Jako pravděpodobné místo výskytu vozidla bylo vytipováno okolí dálnice. Odjet měla mezi devátou a desátou hodinou večer. Policejní hlídky na Havlíčkobrodsku a Žďársku okamžitě vyjely a pátraly v lokalitě. Policisté a hasiči na operačních střediscích se zatím snažili zjistit další zpřesňující informace.
Operátoři na lince 112 se ženou udržovali kontakt, stěžovala si na bolest obou rukou a nebyla schopná uvést, kde se nachází. Policistům se podařilo v součinnosti s hasiči provést lokalizaci signálu a místo výskytu zraněné ženy vymezili na oblast kolem obce Rousměrov.
Na toto místo byly okamžitě vyslány policejní hlídky, které se nacházely v blízkosti. Přibližně za dvacet minut policisté vozidlo nalezly mezi obcí Sklené nad Oslavou a Jívoví. Na místo vyjeli také hasiči Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina a zdravotnická záchranná služby.
Vážně zraněnou ženu z místa nehody odvezla zdravotnická záchranná služby. O situaci policisté okamžitě informovali rodinné příslušníky zraněné. Žena byla převezena do brněnské nemocnice.
 
Od oznámení dopravní nehody strávila do svého nalezení ve vozidle přibližně hodinu.
 

vytisknout  e-mailem