Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Policisté se připravují na mezinárodní fotbalové utkání

UHERSKOHRADIŠŤSKO: V pohotovosti je pořádková jednotka. 

Policisté Zlínského kraje se připravují na čtvrteční fotbalové utkání, které odehrají v rámci Evropské konferenční ligy UEFA  fotbalisté 1. FC Slovácko a PFK Lokomotiva Plovdiv v 19.00 hodin na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti.

Na pohárový zápas se připravuje pořádková jednotka, policisté z pohotovostního a eskortního oddělení, z obvodních oddělení, dopravní policisté, policejní psovodi a policisté z řad policejní hipologie. Chybět nebudou ani kriminalisté a policisté z antikonfliktního týmu, strážníci Městské policie z Uherského Hradiště a členové bezpečnostní agentury.

Upozorňujeme návštěvníky fotbalového zápasu i veřejnost na obezřetnost v dopravě. Vzhledem k uzavírkám komunikací v okolí Uherského Hradiště vyjeďte na zápas s dostatečným časovým předstihem. Při parkování se řiďte pokyny policistů a pořadatelů a parkujte pouze na místech k tomu určených.

Připomínáme, že podle aktuálně platných vládních opatření je nutné před vstupem na stadion prokázat bezinfekčnost, ať už prodělaným onemocněním covid-19 nebo očkováním či negativním testem. Potvrzení od zaměstnavatele nestačí. Po celu dobu zápasu je nutné nosit ochranu dýchacích cest. Bližší informace k prokázání bezinfekčnosti najdete přímo na stránkách fotbalového klubu.

27. července 2021, por. Bc. Monika Kozumplíková

vytisknout  e-mailem