Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Policisté prezentovali svoji činnost

BŘECLAVSKO: Malí i dospělí návštěvníci si prošli naše stanoviště. 

Břeclavsko - Sobotní den se vydařil! Tak by se daly charakterizovat dvě akce, které proběhly za podpory Policie České republiky. Dopoledne patřilo návštěvníkům v Hustopečích a odpoledne se uskutečnila akce Břeclav dětem. Přestože počasí bylo trochu nejisté, nakonec vše dobře dopadlo.

Tisíce návštěvníků si mohlo vyzkoušet policejní výstroj a zblízka si prohlédnout služební vozidla. Velkým lákadlem byla zejména policejní motorka a čtyřkolka. V Břeclavi dokonce proběhla dynamická ukázka, na které se spolu s policií podílela Vězeňská služba Břeclav.

Především na ty mladší návštěvníky čekaly různé soutěže, za které dostali drobné odměny v podobě omalovánek, pexesa či jiných upomínkových předmětů. Ale ani dospělí nezaháleli. Muže nejvíce zajímaly zbraně a technika. Mnohé ženy si pro změnu vyzkoušely simulační brýle na alkohol či drogy. Věříme, že každý si u našeho stanoviště našel to, co ho nejvíce zajímá. 

V případě, že by někdo chtěl získat bližší informace o náborové kampani, stačí se podívat na odkaz: https://www.policie.cz/clanek/hledame-posily-pridej-se-do-tymu.aspx. Stále totiž hledáme posily do našeho týmu!

por. Mgr. Kamila Haraštová, 6. května 2019

Odkazy do noveho okna

Břeclav_1

Břeclav_1 

Detailní náhled

Břeclav_2

Břeclav_2 

Detailní náhled

Břeclav_3

Břeclav_3 

Detailní náhled

Břeclav_4

Břeclav_4 

Detailní náhled

Hustopeče_1

Hustopeče_1 

Detailní náhled

Hustopeče_2

Hustopeče_2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem