Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Policisté pátrají po ztraceném muži

ZLÍNSKO: Prý se šel podívat na rozvodněnou řeku. 

Policisté ze zlínského pohotovostního a eskortního oddělení s kolegy z obvodního oddělení ve Fryštáku hledají čtyřicetiletého muže. Cizinec se měl včera kolem desáté hodiny dostat do rozvodněné říčky Trnávky, když se šel podívat na její zvednutou hladinu.
Podle svědků měl čtyřicetiletého cizince strhnout silný proud. Hasiči ho neúspěšně hledali téměř dvě hodiny. Policisté se o tom dozvěděli až v pozdních nočních hodinách a k pátrání se ihned připojili, nicméně v noci pátrali marně. Ještě před rozedněním zahájili další akci. Patnáct policistů a deset dobrovolných hasičů za dopoledne prošlo několikakilometrový úsek podél rozvodněné Trnávky od centra obce Trnava, kde byl muž naposledy viděn, až do Slušovic. Velitel akce si na pomoc vyžádal brněnské potápěče, jejichž úkolem bude prošlapat dno Trnávky a prohledat klestí ve vodě.
 
 
Aktualizace 11.15 hod.: Svědkové prý spatřili lidské tělo v řece Dřevnici ve Zlíně u svitovského areálu. Operační důstojníci tam ihned vyslali další policisty, kteří tuto informaci ověřují a zároveň tělo hledají.

1. července 2011, mjr. Ing. Jana Bartíková

vytisknout  e-mailem