Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla

PŘÍBRAMSKO – Vozidlo Škoda Superb havarovalo na silnici č. I/4 u obce Chraštice. 

Od pondělí dne 3. srpna řeší příbramští policisté havárii osobního vozidla výrobní značky Škoda Superb, ke které došlo kolem 10:30 hodin na silnici č. I/4 u obce Chraštice, konkrétně mezi 58 – 59 km, ve směru od Prahy na Strakonice.

Na základě zjištěných informací měl řidič tohoto osobního vozidla vjet do mírné levotočivé zatáčky u rybníka Nový, najet do svodidel a skončit vpravo v silničním příkopu. Celá událost se měla odehrát proto, že se řidič snažil odvrátit střet s protijedoucí nákladní soupravou, jejíž návěs z důvodu smyku měl přejet do protisměru. Na základě provedeného šetření by se mohlo jednat o nákladní vůz výrobní značky MAN, oranžové barvy.

Případem se zabývají příbramští dopravní policisté, kteří zjišťují veškeré okolnosti. Zároveň se obracejí na svědky havárie osobního vozidla Škoda Superb, tedy na řidiče, kteří v 10:30 hodin projížděli po silnici č. I/4 u obce Chraštice, u rybníka Nový. Konkrétně se obracejí na svědky, kteří viděli, jak k celé události došlo, nebo si všimli projíždějící nákladní soupravy. Policisté by také uvítali případné záznamy z palubních kamer. Jakékoliv informace, které by mohly přispět k objasnění celé události, přijmou policisté na telefonním čísle 974 879 251 nebo na 974 879 503. Využít můžete také bezplatnou linku tísňového volání 158.

por. Bc. Veronika Čermáková
tisková mluvčí
7. srpna 2020

vytisknout  e-mailem