Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Policisté na táboře

CHEB - Děti si den užily 

 

Ve středu 14. července 2010 strávili chebští policisté mezi dětmi na letním táboře Kořen. Pro děti byly připraveny tři stanoviště, kde se seznámily s policejní činností a samy se je také mohly vyzkoušet.

Na prvním stanovišti se děti seznámily s pořádkovou jednotkou. Policisté sebou přivezli celou řadu služebních zbraní, výzbroj a výstroj, kterou si děti mohly i vyzkoušet. Někteří si zde i vyzkoušely pod dozorem policistů prověrku fyzické zdatnosti.

 

Na dalším stanovišti se mohly schladit, neboť další odborná ukázka s přednáškou se konala v bazénu s policejním potápěčem. Zde si mohly vyzkoušet dýchání do přístroje.

Na posledním stanovišti si pak vyzkoušely pomocí hry práci v týmu se zaměřením na komunikaci, tak aby získaly výborné výsledky v co nejkratším čase. Na závěr si všichni napsali testy. Jejich výkony se ohodnotili a odměnou jim pak byla malá drobnost s policejní tématikou. 

 

Na rozloučenou jim byla předvedena ukázka zásahové výbušky, a barevné dýmovnice, která se dětem velice líbila. Táborníci se pak vrátili ke svému programu a policisté k dalším svým povinnostem.

vytisknout  e-mailem