Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté hledají svědky k dopravním kolizím

PLZEŇ - Tři neobjasněné dopravní nehody šetří plzeňští dopravní policisté. nprap. Veronika Hokrová 14. září 2018 

     Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody, střetu nákladního vozidla (dodávky) s dopravním značením. K uvedené události došlo dne 1. srpna 2018 ve 23:36 hodin v Plzni na Karlovarské ulici v prostoru nájezdu na rondel a sjezdu ke spodnímu parkovišti obchodního domu.

     Další dopravní nehoda, kterou šetří dopravní policisté, se stala dne 4. září 2018 v době okolo 19:30 hodin v Plzni na Doubravce na parkovišti mezi ulicemi Masarykova a Slezská (proti nákupnímu centru). Jedná se o střet osobního vozidla se dvěma zaparkovanými osobními vozidly, kdy řidič podezřelý ze zavinění kolize z místa ujel.  

      V neposlední řadě dopravní policisté hledají svědky k další šetřené dopravní nehodě, střet osobního vozidla s tramvají, která se stala dne 11. září 2018 v době okolo 19:10 hodin v Plzni na křižovatce ulic Koterovská, Sladová, U Světovaru, a to v prostoru tramvajového kolejiště ve směru jízdy z centra města.

     Dopravní policisté žádají případné svědky těchto událostí, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na č.: 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním uvedených kolizí.

nprap. Veronika Hokrová
14. září 2018

vytisknout  e-mailem