Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Policisté hledají svědky dopravních nehod

České Budějovice - Viděli jste nehodu? Ozvěte se. 

Českobudějovičtí dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při objasnění několika dopravních nehod. 

K první nehodě došlo někdy v době od 8. do 11. dubna na parkovišti v ulci V. Volfa před domem č. p. 13. Dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem poškodil zde zaparkované vozidlo značky Škoda Yeti stříbrné barvy a následně odjel neznámo kam, aniž by věc oznámil. 

Další nehoda se stala dne 11. dubna  od 9:00 do 17:50 hodin, kdy nezjjištěný řidič s dosud nezjištěným vozidlem poškodil vozidlo značky Hyundai tmavé barvy zaparkované v ulici Vchlického nábřeží u baru Velbloud. Na vozidle vznikla škoda ve výši 5 000 korun. Viník z místa nehody ujel.

Třetí nehoda se stala někdy v době od 12. do 13. dubna v obci Týn nad Vltavou. Na parkovišti u obchodního domu Terno stálo zaparkované osobní vozidlo značky Škoda Octavia. Nezjištěný řidič poškodil toto vozidlo neznámým způsobem v jeho zadní části. Poté z místa dopravní nehody ujel, aniž by splnil jemu zákonem dané povinnosti.

Policisté žádají případné svědky těchto nehod, kteří by svou výpovědí mohli objasnit příčinu jejich vzniku, aby volali na telefonní číslo 974 226 588 nebo přímo na linku 158.

Děkujeme.

por. Ing. Štěpánka Uhlířová, krpc.pio@pcr.cz

16. dubna 2018

vytisknout  e-mailem