Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté hledají svědky dopravní nehody

KLATOVSKO - U obce Červené Poříčí došlo v pondělí ráno ke srážce vozidel. Policisté žádají svědky o poskytnutí informací. 

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech šetří dopravní nehodu, ke které došlo v pondělí 15. srpna 2022 na komunikaci I. třídy číslo 27 mezi obcemi Červené Poříčí a Borovy.

V 6.45 hodin jel řidič s vozidlem značky Škoda Octavia ve směru od obce Borovy na Švihov, kdy začal předjíždět před ním zastavující vozidlo Volkswagen Touran. Při předjíždění se řidič s vozidlem střetl s protijedoucím policejním služebním vozidlem značky Škoda Kodiaq, na němž bylo v činnosti výstražné světlo modré barvy. Následkem tohoto střetu  vyjelo vozidlo Škoda Kodiaq do protisměru, kde narazilo do již stojícího vozidla VW Touran. Dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky.

V souvislosti s prošetřovanou dopravní nehodou policisté žádají případné svědky události o poskytnutí informací nebo zda nemají k dispozici záznam z kamery.

Informace k uvedené dopravní nehodě sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250  i prostřednictvím e-mailu: kt.di.evidence@pcr.cz
 

Děkujeme za spolupráci

nprap. Dana Ladmanová

18. srpna 2022

vytisknout  e-mailem