Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Policisté hledají svědky dopravní nehody

BEROUNSKO – V Berouně u Kauflandu. 

K dopravní nehodě došlo dne 19. srpna 2019 v 14:53 hodin v Berouně, na čtyřramenné křižovatce ulice Plzeňská s ulicemi Obchodní a Kollárova, poblíž obchodního domu Kaufland.

Na tomto místě jel řidič s osobním automobilem tovární značky Ford Mondeo, po ulici Plzeňská ve směru od centra Berouna směrem na Králův Dvůr. Druhý z účastníků silničního provozu – řidička, jela s osobním automobilem tovární značky Volkswagen Passat, ve směru od ulice Obchodní směrem do ulice Kollárova. Při průjezdu obou vozidel křižovatkou došlo ke střetu levé přední části vozidla tovární značky Ford Mondeo s pravou přední částí vozidla tovární značky Volkswagen Passat.

Policisté na místě provedli u obou řidičů dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem. V souvislosti s dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na částku 110.000,-Kč.

Dopravní policisté žádají svědky této dopravní nehody, aby se přihlásili na tel. 602 474 382. Svým svědectvím mohou výrazně přispět k objasnění jejích příčin.
 

por. Bc. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun
21. srpna 2019

vytisknout  e-mailem