Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté hledají svědky

TACHOVSKO - Dva viníci ujeli od nehod. Neviděl je někdo z pozorných občanů? 

     Tachovští dopravní policisté hledají svědky dvou nehod, které se staly v uplynulých dnech na Tachovsku.
     První nehoda se stala 17. března letošního roku kolem 22:00 hod. v Tachově. Z dosavadního šetření vyplývá, že Hornickou ulicí jel zatím neztotožněný řidič s osobním vozidlem značky Volkswagen Touran, který v prostoru křižovatky s ulicí Pionýrská vyjel mimo komunikaci, kde narazil do vyvýšené travnaté plochy a poškodil při tom vozidlo, se kterým z místa ujel. Na základě provedeného šetření byl vůz ustanoven a vypátrán. V tomto případě se policisté na veřejnost obracejí v souvislosti s ustanovením řidiče.    
     Druhá nehoda se stala v době od 19:00 hod. 19. března do 10:00 hod. 20. března v obci Planá. Ve Fučíkově ulici u domu č. p. 699 poškodil dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem na parkovišti zaparkované osobní vozidlo značky Škoda Superb a poté z místa ujel, aniž by si splnil svoji zákonnou povinnost.
     Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly jejich řádnému prošetření a ustanovení viníků, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

por. Bc. Dagmar Jiroušková
25. 3. 2020

vytisknout  e-mailem