Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté hledají svědky

PLZEŇ - VENKOV - Dopravní policisté šetří dopravní nehodu, při které z plachty dosud nezjištěného nákladního vozidla spadl kus ledu na přední část protijedoucího nákladního vozidla, kdy došlo k jeho poškození. Řidič s nezjištěnou nákladní soupravou pokračoval v další jízdě, aniž by se zastavil. Byli jste svědci této události v silničním provozu? Zavolejte nám. Děkujeme. 

          

Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody ze dne 23. března 2020 v době okolo 11:18 hodin na silnici I. třídy č. 27 v katastru obce Vysoká Libyně, okres Plzeň-sever. Na přímém úseku komunikace mezi obcemi Jesenice a Vysoká Libyně došlo k odlétnutí zmrazků ledu z plachty nezjištěné nákladní soupravy a nezjištěného řidiče, které narazily do přední části protijedoucího nákladního automobilu tovární značky Mercedes- Benz Actros, která byla vlivem střetu poškozena. Řidič nezjištěné nákladní soupravy poté bez zastavení pokračoval dál v jízdě směrem na obec Jesenice.

Dopravní policisté žádají případné svědky této události, aby se obrátili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Plzeň-venkov, Slovanská alej 26, Plzeň na tel. č.: 974 326 259 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli tak s objasněním kolize. Předem děkujeme za případné poznatky.

nprap. Veronika Hokrová
26. března 2020

vytisknout  e-mailem