Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Policisté hledají druhého účastníka rvačky

Již v sobotu jsme informovali o incidentu, ke kterému došlo 20. září v časných ranních hodinách před jedním z barů v Plynární ulici v Praze 7. Nyní se policistům podařily získat svědecké výpovědi a při pátrání po druhém účastníkovi šarvátky žádají o pomoc veřejnost. 

K šarvátce dvou mladých mužů došlo na diskotéce Cross club v Plynární ulici v Praze 7 v sobotu, 20. září v časných ranních hodinách. Šarvátka se přenesla před provozovnu, kde za dosud nejasných okolností spadla na šestadvacetiletého mladíka kovová skulptura. Mlůadý muž utrpěl velice závažná poranění hlavy, kterým na místě podlehl. Druhý z účastníků šarvátky ještě před příjezdem policejních hlídek z místa utekl. Jednalo se o muže bílé pleti, ve věku mezi pětadvaceti až třiceti lety (levý identikit). Muž byl střední postavy, měl rovné vlasy po ramena stažené do culíku s pěšinkou uprostřed. Muž měl hrubou pleť a oblečen byl do světlého trička, pravděpodobně bez nápisu a tmavých tříčtvrtečních kalhot. Tento muž byl na diskotéce ve společnosti ženy (pravý identikit) ve věku kolem pětadvaceti let, štíhlé postavy s dlouhými rovnými blond vlasy.
Policisté pátrají právě po těchto dvou osobách, neboť mohou poskytnout další informace k průběhu konfliktu a k řádnému objasnění celé věci. Mimo to policisté ze svědeckých výpovědí získali informaci o dalším hostovi diskotéky, který měl údajně incident natáčet na mobilní telefon. I jeho svědectví policistům může pomoci při vyšetřování. Případní svědci mohou kontaktovat přímo kriminalisty na telefonním čísle 731 553 137 nebo prostřednictví linky tísňového volání.

podezřelý plynární podezřelý plynární

svědek plynární svědek plynární

Majitel diskoklubu, ve kterém k šarvátce došlo, vypsal finanční odměnu za poskytnutí informací vedoucích k objasnění celého incidentu.

vytisknout  e-mailem