Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Policista uspěl v horském maratonu

VSETÍNSKO: Jiří Vrána se umístil na 2. místě.  

Policista Jiří Vrána se v polovině září zúčastnil mezinárodního běžeckého maratonu po hřebenech hor Slovenska, Polska a Česka. Jiří Vrána startoval za Sportovní klub Policie ČR Vsetín a umístil se na 2. místě. 
 
Mezinárodní Goralský maraton se konal v neděli 15. září 2013 v Beskydech. Startovalo se na Trojmezí, kde se sbíhají hranice tří států: Česka, Slovenska a Polska. Závodilo se na tratích 7 km, 22,6 km a 42,2 km. Všestranně sportovně založený policista Vrána, který u policie pracuje na oddělení služební přípravy, startoval na nejdelší trati 42,2 km. Součástí tohoto závodu s převýšením 1600m byla i kategorie „Medzinárodné majstrovstvá policie v horskom maratóne“, ve které se policista, jenž startoval za Sportovní klub Policie ČR Vsetín, umístil s výkonem 4h:13:13,2 na skvělém 2. místě (1. místo Jacek Michulec z Polska). V celkovém pořadí to znamenalo 14. místo z 82 startujících na této trati.
 
"Závod to byl hezký, jen mě mrzí, že se mi na 15. km obnovilo zranění z tréninku a tak jsem nemohl běžet naplno a nabral tak velkou ztrátu na vítěze" řekl k závodu šestatřicetiletý Vrána.
 
Více na www.goralmarathon.sk
 
 
1. října 2013, por. Mgr. Lenka Javorková
Odkazy do noveho okna

Jiří Vrána

Jiří Vrána 

Detailní náhled

Jiří Vrána vlevo

Jiří Vrána vlevo 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem