Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Policie hledá svědky dopravních nehod

České Budějovice - Pomozte policistům objasnit jejich průběh. 

Českobudějovičtí dopravní policisté žádají případné svědky několika dopravních nehod, které se staly na území krajského města, aby v případě, že mají jakékoliv informace, které by policistům mohly pomoci objasnit jejich průběh, aby policii kontaktovali na telefonním čísle 974 226 588 nebo přímo na lince 158. Jedná se o tyto nehody:

První nehoda se stala dne 12. května okolo 19:30 hodiny, kdy řidička s vozidlem VW Polo jela po kruhovém objezdu v ulici Plzeňská, ve směru jízdy od ulice Strakonická směrem k Jiráskovo nábřeží. Při tomto narazila bočně do cyklisty, který jel po kruhovém objezdu směrem k restauraci Juvel. Po tomto střetu spadl cyklista na silnici a utrpěl zranění horní končetiny.

K druhé nehodě došlo dne 22. května mezi 8:00 a 16:00 hodinou. Nezjištěný řidič s neznámým vozidlem jel po ulici Větrná a přitom zde poškodil zaparkované vozidlo značky Citroen, které stalo u domu č.p. 58. Na tomto vozidle vznikla škoda ve výši 10 000 korun. Viník z místa nehody ujel.

Dne 26. května v době kolem 22:30 hodiny jel dosud nezjištěný řidič menším osobním vozidlem tmavě zelené barvy po ulici U Lesa, ve směru od ulice Dubenská. U domu č.p. 42 narazil do zde zaparkovaného sanitního vozu bílé barvy značky Ford. Z místa nehody ujel, pravděpodobně směrem k sídlišti Máj.

Policisté předem děkují občanům za pomoc.

por. Ing. Štěpánka Uhlířová, krpc.pio@pcr.cz

12. června 2018

vytisknout  e-mailem