Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Policie ČR hledá nové posily na základní útvary

MLADOBOLESLAVSKO- Nově přijatí policisté získají náborový příspěvek 150 tisíc korun. 

Mladoboleslavští policisté přijímají nové posily na své základní útvary. Hledáme ty, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

V rámci Územního odboru Mladá Boleslav mohou nově přijatí policisté nastoupit službu jako dopravní policisté nebo na šesti obvodních odděleních: Mladá Boleslav I., Mladá Boleslav II., Bělá pod Bezdězem, Benátky nad Jizerou, Dobrovice a Mnichovo Hradiště.

Novinkou od ledna tohoto roku je náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun pro nově přijaté policisty. Služební příjem při nástupu, včetně všech příplatků, dosahuje ke 22.000 Kč hrubého. Po ukončení Základní odborné přípravy (po 1 roce) služební příjem činí téměř 26.800 Kč hrubého.

Mezi benefity, které nabízíme, patří 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), možnost kariérního růstu, pravidelná lékařská péče, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt a doživotní výsluhový příspěvek.

Hlavní podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování přijímacího řízení, které se skládá z osobnostní, fyzické a zdravotní způsobilosti. Dalšími podmínkami přijetí jsou:

  • trestní bezúhonnost
  • české občanství
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • nebýt členem politických stran nebo hnutí
  • nevykonávat živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a nebýt členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, které vykonávají podnikatelskou činnost

Rádi v našich řadách přivítáme všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí ve všech ohledech dokonalé zázemí a možnost kariérního růstu. Všichni noví policisté budou řádně proškoleni pro výkon svého budoucího povolání.

V případě zájmu kontaktujte personalistku Územního odboru policie Mladá Boleslav na tel. číslo 727 966 477 nebo pište na e-mail: mb.nabor@pcr.cz

Rozhovor s ředitelem Krajského ředitelství Středočeského kraje Policie České republiky naleznete zde:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/150-tisic-za-nastup-k-policii-takhle-se-lakaji-novacci-41237

por. Bc. Lucie Nováková
tisková mluvčí
P ČR Mladá Boleslav
11. ledna 2017

Odkazy do noveho okna

nabor 2018 MB

nabor 2018 MB 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem