Naším cílem je Vaše bezpečí

Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policejní víceboj

Vítězem krajského kola policejního víceboje v kategorii družstev se stal čtyřčlenný tým policistů školního policejního střediska.

DSC00048.JPG DSC00048.JPG

Ve dnech 28. - 29. dubna 2009 proběhl ve školním policejním středisku v Domažlicích 4. ročník krajského kola v „Policejním víceboji“.  Čtyřiačtyřicet policistů a policistek z Krajského ředitelství policie Západočeského kraje se utkalo v několika disciplínách, které úzce souvisí nebo mohou souviset s činností policistů při výkonu služby. Jednalo se o resuscitaci a plavání v oděvu, praktickou střelbu,  překážkovou dráhu a policejní cross. Mimo plavání museli závodníci absolvovat všechny discipliny s předepsanou výstrojí i výzbrojí. Soutěž byla vypsána jak pro muže v kategoriích do 30 let, 30-40 let, nad 40 let a ženy, tak pro soutěž 4-členných družstev.  V každém družstvu musel být jeden závodník z každé kategorie.  Po tříleté nadvládě týmu z Rokycan, poprvé  v soutěži zvítězilo domácí družstvo Školního policejního střediska Domažlice. Na druhém místě se umístilo družstvo územního odboru Cheb a třetí skončili policisté z územního odboru Plzeň-sever. Pořadí nejlepších jednotlivců  a týmů najdete ve výsledkové listině umístěné na webu.  Nejlepší závodníci byli nominováni na Policejní mistrovství České republiky v policejním víceboji, které se bude konat ve dnech 4. - 6. května 2009, rovněž ve Školním policejním středisku v Domažlicích.