Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Policejní prezident ustanovil do funkce ředitele liberecké policie plk. Ing. Ondřeje Musila

KRAJ - Do funkce ředitele Krajského ředitelství policie Libereckého kraje byl ustanoven plk. Ing. Ondřej MUSIL, dosavadní náměstek ředitele pro službu kriminální policie a vyšetřování. 

Policejní prezident ke dni 5. 2. 2021 jmenoval na pozici ředitele Krajského ředitelství policie Libereckého kraje pana plk. Ing. Ondřeje Musila. Ten do současné doby na Krajském ředitelství policie Libereckého kraje zastával funkci prvního náměstka ředitele pro službu kriminální policie a vyšetřování.

Plk. Ing. Ondřej Musil (62) je u policie od roku 1992. Tehdy začala na Okresním ředitelství Jablonec nad Nisou jeho policejní kariéra. Od roku 2009 řídil jako vedoucí Územní odbor Jablonec nad Nisou službu kriminální policie a vyšetřování.  V roce 2010 se stal náměstkem ředitele pro službu kriminální policie a vyšetřování na vznikajícím Krajském ředitelství policie Libereckého kraje, kterou zastával do dnes.

Plk. Ing. Ondřej Musil ke svému ustanovení do funkce:  „Mezi nejdůležitější úkoly, které před námi stojí a kterým se chci věnovat, patří stabilizace personálního stavu policistů a občanských zaměstnanců našeho krajského ředitelství a samozřejmě optimalizace  jednotlivých útvarů a oddělení.
V dnešní složité době chci společně se svými kolegy zajistit, aby výkon policejní služby byl co nejefektivnější a aby, pokud možno, občané Libereckého kraje nepocítili dopady dnešní doby na naší práci. Samozřejmě, že je pro mne velice důležité, aby se tady nejen občané Libereckého kraje cítili bezpečně, protože pocit bezpečí významně ovlivňuje kvalitu života. 
Současně bych velmi rád pokračoval v započaté cestě předchozího ředitele, který věnoval velký kus své práce zlepšování pracovních podmínek našich lidí. Jejich spokojenost je předpokladem spokojenosti občanů.“ 

 

8. února 2021
plk. Ing. Ondřej Musil
ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje

Odkazy do noveho okna

Ustanovení 1

Ustanovení 1 

Detailní náhled

Ustanovení 2

Ustanovení 2 

Detailní náhled

Ustanovení 3

Ustanovení 3 

Detailní náhled

plk. Ing. Ondřej MUSIL

plk. Ing. Ondřej MUSIL 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem