Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pokus znásilnění

Seznámení v baru se zvrhlo v pokus o znásilnění. 

Poškozená se v noci ze středy na čtvrtek seznámila v baru v Bohnicích s mužem, se kterým se dala do řeči a vypili spolu dvě piva. Poškozená se přibližně po hodině konverzace rozloučila s tím, že už jde domů. Na to se muž nabídl, že ji doprovodí, aby nešla v noci sama. Když došli před dům, tak ji požádal, jestli si u ní může odskočit na toaletu, s čímž souhlasila. Když muž vyšel z toalety, tak na poškozenou nečekaně zaútočil, za vlasy ji odtáhl do ložnice a tam ji začal bít pěstí do obličeje. Přitom se ji pokusil i znásilnit, což se mu nepodařilo, poškozená se mu vysmekla a z bytu utekla. Z bytu pak utekl i podezřelý.

Poškozená následně skončila v nemocnici se zlomenou čelistí i nosem a musela být ošetřena. Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestných činů znásilnění ve stádiu pokusu a ublížení na zdraví, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.

Muž se poškozené představil jako Rafik s tím, že je napůl Ukrajinec a napůl Armén původem z Donbaské oblasti. Také uvedl, že v České republice žije rok a půl a nyní bydlí s kamarády někde v Bohnicích. Podezřelý mluvil Rusky.

Jestliže muže na záběrech někdo poznává, ať se ozve na linku 158.

por. Bc. Jan Daněk – 16. 8. 2018

Odkazy do noveho okna

1 Podezřelý

1 Podezřelý 

Detailní náhled

2 Podezřelý2

2 Podezřelý2 

Detailní náhled

3 Podezřelý3

3 Podezřelý3 

Detailní náhled

4 Podezřelý4

4 Podezřelý4 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem