Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Pohřešovaný cyklista

PRAHA VENKOV-JIH – Kriminalisté od pátku 29. dubna letošního roku pátrají po pohřešovaném muži z Pardubic. 

Pohřešovaný šestačtyřicetiletý muž byl naposledy viděn v úterý 26. dubna v dopoledních hodinách na ubytovně v Louňovicích na okrese Praha – východ zaměstnavatelem, který později oznámil jeho pohřešování, neboť od té doby nenastoupil do zaměstnání, ani nikomu z jeho okolí nepodal o osobě jakoukoliv zprávu. Na ubytovně při odchodu zanechal své osobní věci, pouze si vzal jízdní kolo.
Pohřešovaný je zdánlivého stáří 45 až 50 let, štíhlé 180-185 cm vysoké postavy, má hnědé oči, krátké hnědé prošedivělé vlasy, výrazně zkažený chrup a mohl by se pohybovat na jízdním kole značky Favorit.
Kriminalistům se podařilo v rámci prováděného šetření zjistit, že byl naposledy v kontaktu se svou bývalou rodinou, kterou osobně navštívil v neděli 1. května v Pardubicích, kam měl přijet na svém bicyklu. Policisté k jeho osobě získali důležitou informaci, že je zdatným cyklistou a dokáže na kole ujet i několika desetikilometrovou vzdálenost denně, a tedy předpokládají, že by mohl různě cestovat po území hlavního města Prahy, Středočeského, Pardubického nebo Královehradeckého kraje. I přes další veškerá provedená opatření se však již nepodařilo zjistit žádné nové informace, zejména k místu jeho případného výskytu či místa současného pobytu.
Z uvedených důvodů se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. Veškeré poznatky k pohřešovanému přijme od občanů jakákoliv policejní služebna, případně je mohou telefonicky sdělit policistům prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


nprap. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
12. května 2016

vytisknout  e-mailem