Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Podezřelý násilník z Vonoklas zadržen

PRAHA VENKOV - ZÁPAD- Policisté hledají případné další poškozené. 

Kriminalisté Prahy venkov - ZÁPAD dne 24. května kolem 21 hodiny večerní zadrželi podezřelého násilníka, který se v říjnu loňského roku, dubnu letošního roku a naposledy 22. května letošního roku dopustil násilného trestného činu pokus znásilnění a znásilnění na třech ženách v katastru obce Vonoklasy.
 
Provedení činu bylo ve všech případech stejné, vždy si vyhlédl sportující ženy, které pod pohrůžkou nože donutil k sexuálním službám.
 
Na místě se kriminalistům podařilo zajistit několik důležitých stop, které spolu s rozsáhlou pátrací akcí a výpověďmi svědků vedly k vypátrání a dopadení podezřelého muže. Při samotném zadržení se muž pokusil o útěk, avšak kriminalisty byl na místě zpacifikován a zadržen.
 
Pětadvacetiletý muž pochází z Berounska a policistům je známou osobou. V minulosti se již dopustil násilné a majetkové trestné činnosti.
V případě obvinění hrozí muži za pokus znásilnění a znásilnění trest odnětí svobody v délce trvání 10-ti let.
Kriminalisté v nejbližších hodinách podají podnět k vydání návrhu na jeho vzetí do vazby.
 
V současné době probíhají nezbytné úkony a po provedené rekognici zveřejníme v nejbližších dnech aktuální fotografii podezřelého v souvislosti s pátráním po dalších možných poškozených ženách.
 
Aktuálně jsou k dispozici dva identikity podezřelého násilníka, které odpovídají skutečné podobě. Vyzýváme případné další poškozené, aby se ozvaly kriminalistům z Prahy venkov - západ na tel. 606 691 250 nebo na linku 158.
 
nprap. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun
25.května 2015
Odkazy do noveho okna

Ident. Vonoklasy 22.5

Ident. Vonoklasy 22.5 

Detailní náhled

identikit NP Vonoklasy

identikit NP Vonoklasy 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem