Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Podezřelého mladíka policisté rychle vypátrali

JIHLAVSKO: Mladík obtěžoval v parku mladou ženu 

Policisté prověřují případ obtěžování ženy, ke kterému došlo tento týden v lesoparku Heulos. Mladíka, který je ze spáchání jednání podezřelý, se policistům podařilo na základě velmi dobré práce velmi rychle vypátrat.

K případu došlo v úterý 7. srpna v Jihlavě. V lesoparku Heulos procházela kolem půl šesté večer mladá žena, kterou obtěžoval neznámý mladík. Hned poté z místa utekl. Žena následně podala trestní oznámení a případ začali prověřovat policisté. Provedli důkladné šetření a shromáždili veškeré dostupné informace k mladíkovi.

Policisté získali jeho přibližný popis a začali po něm ihned pátrat. Podezřelého mladíka se jim podařilo na základě intenzivního šetření velmi rychle vypátrat a včera, ve středu 8. srpna, na oddělení policie podal vysvětlení. Jedná se o nezletilého chlapce.

Úkony trestního řízení jsou zahájeny pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Případ policisté v současné době prověřují, mimo jiné zjišťují a vyhodnocují průběh a veškeré okolnosti daného jednání.

por. Bc. Jana Kroutilová, komisař

9. srpna 2018   

vytisknout  e-mailem