Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Poděkování malým školákům

Policisté dětem předali drobné dárky 

     Během uplynulého roku spolupracovali policisté z Územního odboru PČR Mělník se základní školou Jaroslava Seiferta na Mělníku, v rámci školního projektu pro druhé třídy „povolání dospělých“ na několika preventivních a prezentačních akcích.
     V prvním případě se jednalo o ukázku policejní techniky, výstroje a výzbroje pořádkové jednotky, která se konala na Mělníku – Vrázova vyhlídka. K dalšímu setkání došlo přímo v budově Územního odboru PČR Mělník, ulice Bezručova, kde měly děti možnost si prohlédnout interiér budovy. Mimo jiné operační středisko, policejní cely a další. Následovala ukázka techniky, kterou používají při své každodenní činnosti policisté z dopravního inspektorátu.
     Dnešního dne navštívili policisté školu pro tento rok naposledy. Děti policistům předaly výtvarná dílka, která vytvořily v rámci výše uvedeného projektu, za což jim policisté na oplátku předali drobné dárky. Na závěr dětem poděkovali za aktivní přístup k projektu a slíbili si, že ve spolupráci budou pokračovat i v roce 2010.
 
 

vytisknout  e-mailem