Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Peněženku nechala dvě minuty bez dozoru

KLADENSKO – Toho využil zatím nezjištěný zloděj. 

Ve čtvrtek 2. ledna 2020 se na policisty obrátila osmatřicetiletá žena, že téhož dne, si krátce po poledni, v obchodním domě v Kladně v Kleinerově ulici odložila krabici s nákupem na kartony se zbožím před jednou z pokladen a nechala ji cca dvě minuty bez dozoru, čehož využil zatím nezjištěný pachatel. Žena totiž v krabici zanechala o svou peněženku s finanční hotovostí, osobními doklady a platební kartou a tu jí zloděj odcizil. Škoda byla vyčíslena na 630,- Kč.

Případ je vyšetřován jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v inkriminovanou dobu v obchodním domě podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodním oddělení Kladno - město, nebo policisty kontaktovat na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
7. ledna 2020

vytisknout  e-mailem