Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Pátrání v okolí Břehů

PARDUBICE - Dnes od 9. hodiny ráno probíhala v katastru obce Břehy na Pardubicku velká pátrací akce po 40letém muži, který o sobě své přítelkyni nepodal od 16. prosince žádnou zprávu. 

Nástup dalšího družstvaNástup dalšího družstvaPohřešovaný je zhruba 180 centimetrů vysoký, má sportovního postavu, na sobě by měl mít sportovní oblečení (hnědou bundu a tmavé kalhoty). Jelikož měl „odejít“ i s cestovními doklady, nebylo vyloučené, že by mohl odcestovat za svými příbuznými na Ukrajinu, nebo do Polska, kde žije jeho bývalá žena.

Vzhledem k tomu, že o jeho domnělém cestování nemáme doposud žádné informace, vrátili jsme se opětovně do místa jeho posledního bydliště, kde jsme ve velkém rozsahu propátrávali lesní porost o rozloze zhruba 50 km2. Pátrací akce se zúčastnila všechna družstva krajské pořádkové jednotky, kolegové z pohotovostního a eskortního oddělení, policisté z územního odbor Pardubice i dalších článků krajského ředitelství, kriminalisté a 15 kynologů s patnácti služebními psy. Nechyběla ani moderní technika v podobě nového dronu, jehož úkolem bylo propátrat břehy tamních rybníků. Pátrací akce skončila po 14. hodině odpoledne, ale tělo pohřešovaného nalezeno nebylo. V tuto chvíli není vyloučené ani to, že je kdekoliv na světě, kde se věnuje turistice či potápění.

Bližší informace o pohřešovaném naleznete zde.

Máte-li informace vedoucí k jeho vypátrání, kontaktujte pardubické policisty prostřednictvím tísňové linky 158.

por. Bc. Eva Maturová
tisková mluvčí
1. února 2018

Odkazy do noveho okna

pátrací akce

pátrací akce 

Detailní náhled

příprava v "rojnici"

příprava v "rojnici" 

Detailní náhled

nástup dalšího družstva

nástup dalšího družstva 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem