Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Pátrání po vozidle

KLADENSKO – Pomozte ho vypátrat. 

Ve středu 11. července 2018 v ranních hodinách přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 oznámení od jedenapadesátiletého muže, že mu během uplynulé noci, tj. z úterý 11. na středu 12. července 2018 v obci Kamenné Žehrovice před domem v ulici K Vojtěchu odcizil neznámý pachatel nákladní vozidlo. Jednalo se o motorové vozidlo zn. Renault Midlum, rz 5S3 2363, jehož majitelem je firma, pro kterou oznamovatel pracuje. Škoda byla vyčíslena na 360.000,- Kč.

Po vozidle je vyhlášeno celostátní pátrání a případ je prošetřován jako přečin krádeže. Pachateli hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let.

Jakékoliv informace o odcizeném automobilu můžete sdělit policistům na kteroukoliv policejní služebnu, nebo na bezplatnou linku 158.

Aby se podařilo vypátrat pachatele krádeže, přivítal by vyšetřovatel případu i informace zloději. Jakékoliv indicie, které by vedly k odhalení podezřelé osoby, která se pohybovala během výše uvedené noci v obci Kamenné Žehrovice v ulici K Vojtěchu, přivítají policisté na Obvodním oddělení Stochov, nebo na telefonním čísle 974 873 573. Samozřejmě je možné využít bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
12. července 2018

vytisknout  e-mailem