Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Pátrání po totožnosti muže

Tábor – Poznáváte muže na fotografii? 

Táborští policisté žádají média a širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti muže mladšího věku.  Jeho fotografii se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Podání vysvětlení tohoto muže by zásadně přispělo k objasnění daného skutku.

Dle dosud provedeného šetření se tento muž pohyboval v ranních hodinách dne 6. ledna tohoto roku na recepci hotelu Tábor (dříve Kapitál) na ulici 9. května v Táboře. Jednalo se o muže ve věku okolo 25 - 30 let, štíhlé, asi 180 cm vysoké postavy, krátkých, černých vlasů. Oblečen byl do modrých riflových kalhot s kapsami na stehnech, tmavě šedé kožené bundy, pod kterou měl další bundu zelené barvy s kapucí, na nohou černé sportovní boty značky Nike.

Vyzýváme tímto tohoto muže, aby byl tak laskav a přihlásil se policistům Obvodního oddělení  PČR Tábor na telefonní lince 974 238 700, potažmo přímo na jejich služebně v Divadelní ulici č. 212 v Táboře.

Zároveň žádáme každého, kdo by uvedeného muže na fotografii poznal, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, stejně jako k jeho dalšímu pohybu či výskytu na ulici 9. května ve městě Táboře či jinde, aby tyto informace sdělil policistům na výše uvedených kontaktech či cestou policejní linky číslo 158. Děkujeme. 

Za vstřícnost a spolupráci médiím, široké veřejnosti a rovněž uvedenému mladému muži, předem děkujeme.

por. Mgr. Miroslav Doubek   krpc.pio@pcr.cz

13. ledna 2021

Odkazy do noveho okna

Totožnost muže pro OOP Tábor

Totožnost muže pro OOP Tábor 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem