Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Pátrání po totožnosti muže

Tábor - Poznáváte muže na fotografiích? 

Táborští policisté žádají média a širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti muže na přiložených fotografiích. Fotografie se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Policisté by s ním potřebovali hovořit, neboť informace od tohoto muže by zásadně přispěly k objasnění daného skutku.

Dle dosud provedeného šetření se tento muž pohyboval kolem sedmé hodiny ranní dne 19. listopadu tohoto roku v areálu nemocnice Tábor, zejména kolem budovy C, odkud následně odešel směrem k Pražskému sídlišti.  Jednalo se o muže ve věku asi 25 - 35 let, snědé pleti.

Vyzýváme tímto tohoto muže, aby byl tak laskav a přihlásil se policistům Obvodního oddělení  PČR Tábor na telefonní lince 974 238 700 nebo přímo na jejich služebně v Divadelní ulici číslo 212 v Táboře.

Zároveň žádáme každého, kdo by uvedeného muže na fotografiích poznal, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, stejně jako k jeho dalšímu pohybu či výskytu, aby tyto informace sdělil policistům na výše uvedených kontaktech.

Za vstřícnost a spolupráci médiím a široké veřejnosti předem děkujeme.

por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz

tisková mluvčí a preventistka

23. prosince 2022

vytisknout  e-mailem