Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Pátrání po pohřešovaném muži

PLZEŇ - VENKOV - Policisté žádají občany o pomoc při pátrání po starším muži.  

Policisté Policie České republiky pátrají po pohřešovaném 60letém muži z Chebska, který je dobrovolným pacientem Psychiatrické nemocnice Dobřany, odkud dne 21. 11. 2014 odešel na vycházky po areálu zdravotnického zařízení a do současné doby se nevrátil. Od tohoto okamžiku o sobě nepodal ošetřujícímu personálu ani své rodině žádnou zprávu. Podle informací, které byly zjištěny provedeným šetřením v rámci pátrání po pohřešovaném, byl muž naposledy viděn téhož dne na vlakovém nádraží v obci Dobřany. Muž trpí závažným psychickým onemocněním, není však podle vyjádření znalců nebezpečný sobě ani svému okolí.
 
Pohřešovaný muž je zdánlivého stáří 60 let, obézní postavy vysoké 168 cm, má krátké hnědé vlasy, modré oči. Občas je nápadný těžkopádnou chůzí a částečně nesrozumitelnou řečí. Specifickým znamením jsou jizvy na nohách a tetování s motivem srdíčka na předloktí pravé ruky. Na sobě měl podle posledních dostupných informací oblečenu zelenou zimní bundu, teplákovou soupravu tmavě modré barvy s pruhy na rukávech a nohavicích, na nohou měl obuty polobotky hnědé barvy.
 
Bližší informace naleznete zde : http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=18391121140311 
Pokud je odkaz neaktivní, osoba je již vypátrána a pátrání je odvoláno.
 
Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.
 
por. Ing. Hana Štefflová
24. listopadu 2014

vytisknout  e-mailem