Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Pátrání po pohřešované seniorce

TŘEBÍČSKO: Policisté žádají veřejnost o spolupráci 

Třebíčští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované jednaosmdesátileté seniorce.

Žena odešla z místa svého bydliště v obci Předín. Naposledy byla viděna ve středu 1. listopadu po poledni v obci u kulturního domu. Domů se však nevrátila a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Její blízcí ji zkoušeli hledat sami, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se na policii.

Seniorka je vysoká přibližně 165 cm, štíhlé postavy. Má krátké prošedivělé vlnité vlasy.

Policisté po ženě pátrali v lokalitě místa jejího bydliště, širokém okolí, vytipovaných místech a dalších lokalitách, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla pohřešovaná žena nacházet. Do současné doby se ji nalézt nepodařilo, policisté po pohřešované seniorce nadále intenzivně pátrají. Obracejí se zároveň s žádostí o spolupráci také na širokou veřejnost.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se seniorka mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

Níže naleznete odkaz s podrobnějšími informacemi o pohřešované ženě. V případě, že je odkaz neaktivní, byla osoba vypátrána.

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=21441101231610

por. Ing. Michaela Lébrová, komisařka
1. listopadu 2023

vytisknout  e-mailem