Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Pátrání po pohřešované dívce

JIHLAVSKO: Policisté žádají veřejnost o spolupráci 

Jihlavští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované třináctileté dívce. Naposledy ji viděli její blízcí v pátek 17. května, když odcházela v ranních hodinách z místa bydliště v Jihlavě na ulici Komenského. Poté o sobě ještě podala zprávu, ze které vyplývalo, že je u kamarádky v Brně. Následně již dívka nebyla kontaktní.
Policisté začali po přijetí oznámení po pohřešované dívce pátrat. Prověřili místa, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Hledali dívku u jejích příbuzných, známých i kamarádů. V pátrání nadále pokračují.

Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 167 centimetrů, štíhlé postavy. Vypadá starší, než je její skutečný věk. Má tmavé rovné dlouhé vlasy. Na sobě měla při odchodu oblečenou černou bundu do pasu, černé triko s dlouhým rukávem a světle modré kalhoty úzkého střihu, obuté měla bílé tenisky.                      

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se pohřešovaná dívka mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

Níže je odkaz s podrobnějšími informacemi k pohřešované dívce. V případě, že je odkaz neaktivní, byla osoba vypátrána.
Pátrání po osobách - Policie České republiky

por. Bc. Jana Kroutilová
21. května 2024

vytisknout  e-mailem