Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Pátrání po pohřešované dívce

PELHŘIMOVSKO: Policisté žádají veřejnost o spolupráci 

Kriminalisté se obracejí na občany s naléhavou žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované nezletilé dívce.

Třináctiletá dívka byla viděna naposledy v pondělí, 19. září, kolem osmnácté hodiny, když odcházela z místa bydliště v Humpolci. Domů se měla vrátit ve večerních hodinách. Když ve stanovenou dobu dívka nepřišla, začala ji rodina ihned hledat. Když rodina vyčerpala všechny svoje možnosti, obrátila se s žádostí o pomoc na policii. Policisté začali okamžitě po přijetí oznámení po pohřešované dívce pátrat.

Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, štíhlé postavy.  Dívka má dlouhé tmavé vlasy, asi po lopatky, které nosí rozpuštěné. Na sobě měla při odchodu z domu černé tepláky značky ADIDAS s bílými pruhy po stranách, černou chlupatou mikinu s kapucí se zapínáním na zip a bílé tenisky.

Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté po pohřešované začali ihned po přijetí oznámení pátrat, prověřili zdravotnická zařízení, lokality jejího bydliště a míst, která navštěvuje. Po dívce policisté pátrali i u kamarádů a hledali ji i na dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

Níže naleznete odkaz s podrobnějšími informacemi k pohřešované. V případě, že je odkaz neaktiví, byla dívka již vypátrána.

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1330920221617

por. Ing. Michaela Lébrová, komisař

20. září 2022

vytisknout  e-mailem