Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Pátrání po pohřešované dívce

ŽĎÁRSKO: Policisté žádají veřejnost o spolupráci 

Čtrnáctiletá dívka odešla ve středu 16. května kolem sedmé hodiny ráno z místa svého bydliště ve Žďáru nad Sázavou. Dívka je vysoká přibližně 162 centimetrů, má střední postavu, modré oči a černé, krátké vlasy, na bocích vyholené, vpředu delší kudrnaté sčesané do čela. Naposledy na sobě měla oblečené červené tričko s krátkým rukávem s bílým nápisem na prsou, černou mikinu s kapucí s bílo zelenými vzory podobnými graffiti se zeleno bílými pruhy na rukávech, černé kalhoty typu legíny. Při sobě dívka měla školní batoh černé barvy.

Policisté po dívce vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám. Do současné doby se však pohřešovanou dívku vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají. Na základě šetření policisté zjistili, že se dívka měla ve středu 16. května kolem třetí hodiny odpoledne pohybovat na území města Žďár nad Sázavou.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka v současné době mohla nacházet, aby se policistům přihlásily na lince tísňového volání 158.

Další informace naleznete na níže uvedeném odkazu. Pokud je odkaz neaktivní, byla již osoba vypátrána.

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=21300516181614

por. Mgr. Stanislava Miláčková, komisař

17. května 2018

vytisknout  e-mailem