Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pátrání po dvou pohřešovaných - aktualizace II.

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pátrají po třináctileté dívce a stejně starém chlapci. 

Pohřešovaná dívka je od 6. dubna 2018 na žádost orgánu sociálně – právní ochrany dětí a se souhlasem matky umístěna v zařízení SOS Sluníčko. Od 2. 7. do 9. 7. 2018 je hledaná u své matky na návštěvě v místě trvalého bydliště, tzv. na zkoušku. Když včera v 19:30 matka přišla domů, dcera se tam již nenacházela. Do současné doby se nevrátila a nepodala o sobě ani žádnou informaci.

Popis osoby: Sřední-160 cm vysoká postava, černé vlasy střižené na mikádo a tmavé oči. Dívka má poškrábané obě nohy v oblasti lýtkových kostí.

V minulosti se dívka pokusila o demonstrativní sebevraždu, na základě níž byla umístěna v Psychiatrické léčebně v Bohnicích, ze které byla poté propuštěna.

Pohřešovaný chlapec byl naposledy viděn včera ráno v devět hodin svou matkou, když odcházel ven za kamarády, od té doby ho neviděla. V odpoledních ji pouze kontaktoval přes sociální síť, kde jí sdělil, že domů již nepřijde a že ho nemá kontakt z důvodu obav z umístění do diagnostického ústavu.

Popis osoby: silnější, 157 cm vysoká postava, hnědé, středně dlouhé kudrnaté vlasy. Mladík má obě paže pokreslené propisovací tužkou. V době odchodu měl na sobě tmavomodré tričko, modré kraťasy a černé tenisové boty.

Informace o pohybu či výskytu obou pohřešovaných přijmou policisté prostřednictvím tísňové linky 158.

por. Mgr. Jan Rybanský – 5. července 2018

Aktualizace - Pohřešovaný chlapec se dnes v ranních hodinách sám vrátil domů a je v pořádku. Děkujeme všem, kteří této pátrací relaci věnovali pozornost.

Po pohřešované třináctileté dívce stále pátráme.

por. Mgr. Jan Rybanský - 5. července 2018

Aktualizace II. - Dívka se dnes kolem desáté hodiny dopoledne sama vrátila domů a je v porádku. Všem, kteří věnovali pátrací relaci pozornost, děkujeme.

por. Mgr. Jan Rybanský - 5. července 2018

vytisknout  e-mailem