Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Pátráme po ženě

Neviděli jste ženu, která utekla z nemocničního zařízení v Bohnicích? Pokud ano, kontaktujte linku 158. 

Kriminalisté zatím bezvýsledně pátrají po šestatřicetileté ženě, která koncem měsíce května 2017 utekla z nemocničního zařízení v Bohnicích, kde byla hospitalizována na základě rozhodnutí soudu, který jí nařídil ústavní léčení.

Na pohřešovanou  byl následně v březnu 2018 vydán obvodním soudem pro Prahu 10 příkaz k zatčení. Další příkaz, tentokrát k dodání do výkonu trestu, vydal obvodní soud pro Prahu 8 v lednu 2019. Oba příkazy byly vydány v její nepřítomnosti.

Popis osoby: štíhlá, 170 cm vysoká postava a krátké černé vlasy.

Pohřešovaná se úmyslně vyhýbá státním orgánům. Kriminalisté zjistili, že si mění identitu a opakovaně vystupuje pod jinými jmény, k čemuž využívá i cizích dokladů totožnosti. Její poslední pohyb byl zjištěn na území Liberecka a Jablonecka.

I přes veškeré úsilí se nám do dnešních dnů nepodařilo ženu nalézt a předat k zodpovědnosti. Proto se touto cestou obracíme na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání. Pokud jste ženu viděli nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte linku tísňového volání 158.

Žena by neměla být nebezpečná sobě ani okolí. Má ovšem sklon k alkoholismu a pak může být agresivní. Proto její zadržení přenechejte policistům.

por. Mgr. Jan Rybanský  - 29. srpen 2019

vytisknout  e-mailem